Head kassiarmastajad, tere tulemast minu briti lühikarvaliste kasside veebilehele!

Jätkame tõupuhast Briti liini

Mina olen Svetlana ja ma elan Tallinnas. Minu briti lühikarvaliste kasside kasvanduse Home Tiger eesmärk on jätkata tõupuhast briti liini, seset ainult nii on võimalik saada jässakaid, massiivseid briti kasse. Minu kasvandus on spetsialiseerunud tabby-mustrile. Kõik kasvanduse loomad on armastatud, hoolitsetud ja tähelepanuga ümbritsetud. Minu jaoks minu lemmikloomad minu pereliikmed, kes tunnevad minu armastust ja vastavad mulle samaga. Meil ei hoita kasse puurides ja tänu sellele on meie kassipojad sõbralikud ja väga seltsiva loomuga. Peame oma kasvanduses väga oluliseks kasside ja kassipoegade õiget toitmist. Meie kassid ei söö mitte üksnes superpreemium klassi kuivtoitu, vaid igapäevaselt ka naturaalset toitu. Naturaalseks toiduks on: kalkuni-, veise-, küüliku- ja kanaliha, kohupiim, rõõskkoor, hapukoor, vutimunad, krevetid, lõhe, forell.  Kassid käivad meil väljas jalutamas kogu aasta jooksul ja tänu sellele on neil väga hea tervis ja tugev immunsus. Soojemal aastaajal aga ongi kassid peamiselt väljas piirdeaedades. Mets, värske õhk, rahulik õhkkond on head tasakaaluka iseloomu kujunemisel ja kõik see mõjub hästi looma aluskarvale.

Briti lühikarvalistest kassidest.

Neil on lühike ja tihe plüüskasukas, ümmarguste käppadega tugevad lühikesed jalad ja suhteliselt massiivne keha. Pea on ümmargune, kõrvad väikesed ja  armsad ümmargused põsed. Briti lühikarvaline on „mugav“ kassitõug-  ta on puhtust pidav ja välimuse korrashoidmiseks ei vaja ta igapäevast hoolitsemist. Neil on väga muhe ja heatahtlik iseloom ning nad ei ole pealetükkivad. Iseloomu poolest rahulikud ja hellad, võtavad need kassid kergelt omaks uusi perekonnaliikmeid ja elavad ilma probleemideta koos teiste kasside-koertega.

Briti kass on Teie kaaslane, sõber ja kui vaja ka ravitseja- tema tunneb teie meeleolu ning on õigel ajal alati valmis lohutama oma kohaloleku ja nurrumisega.